مرکز خرید و فروش صفر و کارکرده

در سال های اخیر با افزایش نجومی قیمت اتومبیل های خارجی و محدودیت واردات خودروهای صفر بیشتر افراد ترجیح می دهند از گزینه خرید خودرو کارکرده استفاده کنند. اما همواره این سوال وجود داشته است که خرید خودروی خارجی دست دوم مانند تویوتا و لکسوس را باید در کجا و چگونه انجام دهیم. همان طور که می دانید خرید و فروش خودروهای کارکرده از ریسک بسیار بالایی برخوردار هستند و در اکثر موارد شما به این مسئله واقف نیستید که فروشنده چگونه از اتومبیل خود نگهداری نموده است به همین دلیل برای اینکه اتومبیل مورد نظرتان را با خیال آسوده بخرید و یا بفروشید بهتر است به یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه خرید و فروش اتومبیل مراجعه کنید تا شما را در موارد مختلفی مانند کارشناسی قیمت خودرو، فنی، رنگ و… یاری کند. اگر به دنبال مرکزی مطمئن و مورد اعتماد جهت خرید و فروش خودرو های کارکرده تویوتا و لکسوس هستید با ما همراه باشید.

قیمت مناسب، تضمین سلامت

نمایشگاه مرکزی تویوتا، بزرگترین و تخصصی ترین مرکز خرید و فروش خودروهای کارکرده تویوتا و لکسوس مطابق با استانداردهای جهانی شرکت تویوتا در ایران می باشد. بازار خودروهای کارکرده، بازاری جذاب برای خریداران خودرو است. طیف گسترده محصولات از یک سو و از سوی دیگر هزینه کمتر، نسبت به خودروهای صفر باعث شده تا این بازار همواره مورد استقبال خریداران قرار گیرد. اما بازار خودورهای کارکرده علیرغم جذابیت و پتانسیل بالا، عموماً چالش هایی را برای خریداران و فروشندگان به همراه دارد که برخی از آنها را می توان عدم ارائه مشاوره مناسب، قیمت های بی اساس، عدم کارشناسی مناسب و فرآیندهای پیچیده و زمانبر هنگام خرید و یا فروش خودرو عنوان کرد. نمایشگاه مرکزی تویوتا با بهره گیری از الگوهای تویوتای ژاپن آماده ارائه خدمات ویژه از قبیل گواهی کارشناسی و ارزیابی فنی و بدنه مبنی بر استاندارد ۱۶۰ موردی شرکت تویوتا، مشاوره تخصصی رایگان خودروهای تویوتا و لکسوس، خرید و فروش یا تعویض خودروی مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن با مناسبت ترین قیمت می باشد.

اطمینان از سلامت خودرو با گواهی استاندارد ۱۶۰ موردی و گارانتی 6 ماهه

خودروهای کارکرده جهت خرید یا فروش، مطابق با استاندارد ۱۶۰ موردی شرکت تویوتا و توسط کارشناسان خبره مورد بررسی قرار خواهند گرفت و نهایتاً با صدور گواهی ارزیابی فنی و بدنه، کارت گارانتی 6 ماه خدمات پس از فروش (در صورت سلامت کامل فنی و تایید استانداردهای 160 گانه) صادر میگردد تا مشتریان از وضعیت سلامت خودروی مورد نظرشان اطمینان کامل داشته باشند.

وقت شما ارزشمند است

گستردگی شبکه فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، امکان خرید، فروش و یا معاوضه خودرو را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت برای مشتریان محترم فراهم آورده و همچنین کارشناسان مجرب این شرکت آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص خودروهای لکسوس و تویوتا به صورت رایگان می باشند. استقرار نمایندگی بیمه در محل شرکت و ارائه کلیه خدمات بیمه با اعمال حداکثر تخفیفات نیز سبب صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید