برند تویوتا طی چند سال گذشته به دلیل تولید انواع خودروهای با صرفه اقتصادی، کم استهلاک (دارای هزینه تعمیر و نگهداری پایین تر نسبت به خودروها رقیب هم‏رده)،کم مصرف، ایمن و دارای طراحی زیبا، موفق به جلب اعتماد مشتریان گشته و به همین دلیل در سال ۲۰۱۴ برای هفتمین بار در نه سال گذشته عنوان باارزش‌ترین برند خودرویی جهان را از آن خود کرد. همین امر باعث شده است تا استقبال بی‏نظیر از خودروهای تویوتا تنها محدود به کاربری شخصی نبوده و از طرف سازمان ها و ارگانهای مختلفی در کل دنیا نیز مورد استقبال بالایی قرار گیرد. به عنوان نمونه یکی از مهم‏ترین کاربری‏های انواع خودروهای تویوتا در دنیا، کاربرد به عنوان خودروی پلیس می باشد که در کشورهایی نظیر اسپانیا، پرتغال، بلژیک، ایرلند، ژاپن، سنگاپور، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، انگلستان، اکراین، آلمان، یمن، عراق، تایلند، مالزی، ایتالیا، مصر، هلند، بلغارستان، چین و لیبی اجرا شده است.

نمایندگی تویوتا در ایران با بیش از 45 سال سابقه درخشان در عرصه فروش و خدمات پس از فروش انواع خودروهای سبک و سنگین، مفتخر به کسب بهترین رتبه ارائه خدمات و کسب رضایت مصرف کنندگان کشور از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در چندین سال متوالی گشته است. لذا این امر منجر به آن شده است که علیرغم استقبال مضاعف از خودروهای تویوتا برای کاربرد شخصی، این خودروها برای مصارف سازمانی نیز بسیار مورد استقبال قرار گیرند. در همین راستا این واحد تاکنون افتخار همکاری با بیش از 500 نهاد و سازمان دولتی، سازمان های خصوصی و بانکها را داشته است. در میان کاربری خودروهای تویوتا برای مصارف سازمانی، به عنوان نمونه می توان به کاربرد خودروهای هایس و هایلوکس به عنوان خودروی پول رسان بانکها، آمبولانس و یا سرویس های رفت و برگشت پرسنل و … اشاره کرد.

واحد فروش سازمانی این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان حقوقی، علاوه بر امکان تأمین و تهیه انواع خودروهای تویوتا مطابق روال عادی واردات خودرو در تعداد مورد نظر سازمان‏ها، امکان بهره‏مندی از تسهیلات ویژه برای خرید گروهی کارکنان سازمان ها و همچنین تحویل کلیه خودروها پیش از انجام مراحل تشریفات گمرکی را نیز فراهم نموده است. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راهکارهای سازمانی، با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

همچنین خواهشمند است در صورت تمایل به دریافت پیش فاکتور، مطابق مراحل زیر اقدام فرمایید :

  • تهیه نامه درخواست پیش فاکتور روی سربرگ سازمان
  • ارسال نامه درخواست فوق الذکر به شماره فکس