تعمیرگاه مرکزی در سال 1357 در شهر تهران به منظور ارائه خدمات پس از فروش کلیه خودروهای تویوتا تاسیس گردید و در همان سالهای ابتدایی خدمات خودروهای لکسوس نیز به این مجموعه اضافه گردید.

هدف این واحد همواره بهبود مستمر کیفیت خدمات پس از فروش خودروهای تویوتا و لکسوس در سرتاسر ایران و جلب رضایت مشتریان گرامی با به کارگیری استانداردهای کیفیتی و بهترین ابزار آلات و تجهیزات مدرن دنیا بوده است.

کسب امتیاز TSM جهانی و بهترین خدمات پس از فروش تویوتا در ایران از دیگر افتخارات نمایندگی ایرتویا در عرصه تجارت خدمات پس از فروش خودرو در ایران می باشد. اين واحد با برنامه ريزي دقيق و پروسه كاري منظم ، موجبات آسايش مشتريان را فراهم آورده كه تعامل مابين مشتريان گرامي با سيستم حاكم بر واحد سرويس ، از بروز هر گونه مشكلات احتمالي جلوگيري به عمل آورده است.

انجام سرویس های دوره ای، تعمیر موتور، گیربکس، صافکاری، نقاشی و هر آنچه که به بهبود عملکرد یا تعمیر خودروی شما مرتبط است، در تعمیرگاه مرکزی با بالاترین کیفیت انجام می‌گردد. ما در نمایندگی تویوتا، نه تنها از خودروی شما مراقبت می‌کنیم، بلکه پاسخگوی هرگونه سوال یا ارائه مشاوره‌ به شما هستیم. اين واحد جهت رفاه حال مشتريان خود، خدمات “سرويس در محل” را نیز در محل دلخواه مشتری ( محل کار، سکونت و…. )  ارائه مینماید.

تکنولوژی‌های روز دنیا، تجهیزات پیشرفته و مهندسان و تکنسین‌های ماهر و آموزش‌دیده، همگی با هدف ارتقاء و حفظ کیفیت خودروی تویوتا و لکسوس شما در یک مجموعه جمع شده‌اند. استفاده از قطعات اصلی و تعمیرات مطابق با استانداردهای بین‌المللی تویوتا این اطمینان را میدهد که خودروی شما در بهترین دست‌ها قرار دارد و نظارت بخش كنترل كيفيت واحد در انجام کلیه سرويس ها و تعميرات تضمینی بر عملکرد دقیق این واحد خواهد بود.

مشتريان محترم براي اخذ نوبت پذیرش جهت انجام سرويس هاي دوره اي و امور تعميراتي كافي است با شماره زیر تماس حاصل نمایند و یا از طریق بخش خدمات اینترنتی وب سایت بصورت آنلاین اقدام به اخذ نوبت و یا مشاهده سوابق تعمیراتی خود نمایند.